Završen 3. natječaj Malo pridonosim, puno dobivam

Autor: Davor Pleše, 23. 3. 2022.

Na treći po redu foto i literarni natječaj Srednje škole Delnice s partnerima Gradom i Gradskom knjižnicom Janet Majnarich prijavio se rekordan broj učenika što je pokazatelj da mladi ljudi i njihovi mentori itekako vode brigu o okolišu i zaštiti okoliša. Prosudbeno povjerenstvo i ove godine imalo je iznimno težak zadatak – u moru kreativnih, originalnih, vrijednih i lijepih radova izabrati najbolje. Iskreno i od srca zahvaljujemo baš svakom učeniku, mentoru i školi – vi ste uljepšali ovaj natječaj, učinili ga boljim i smislenijim i za nas ste svi pobjednici jer ste promišljali o temi, pisali, fotografirali...Na natječaj su pristigli radovi iz ŽTŠ Moravice, 1. ekonomske škole Zagreb, Medicinske škole Osijek, Srednje škole Mate Blažine Labin, Srednje škole Delnice, ŠPUR-a Rijeka, Gimnazije Eugena Kumičića Opatija, Srednje škole Dalj, Srednje škole Čakovec, Gimnazije Vukovar, Ugostiteljsko-turističke škole Osijek, Škole primijenjene umjetnosti Osijek, Gimnazije Karlovac, Srednje škole dr. Antuna Barca Crikvenica , Zdravstvenog učilišta Zagreb, Gimnazije dr. Ivana Kranjčeva Đurđevac, Zdravstvene i veterinarske škole dr. Andrije Štampara Vinkovci i II. gimnazije Split.

Još jednom svima veliko HVALA na divnim i kreativnim radovima. Podjela nagrada bit će uz Dan planeta Zemlje. Ovogodišnji pobjednici su:

kategorija: fotografija

1. Roberta Capan, 1. razred, Zdravstveno učilište Zagreb, mentor Hrvoje Malić
2. Ingrid Kocanjer, 4. razred, Gimnazija Karlovac, mentor Maja Sokač
3. Elena Jurković, 4. razred, ŽTŠ Moravice, mentor Željka Vrcelj
3. Nika Švaco, 2. razred, Gimnazija dr. Ivana Kranjčeva Đurđevac, mentor Irena Tišljar
4. Lara Čvorak, 4. razred, Gimnazija Eugena Kumičića Opatija, mentor Ivana Černeha
5. Ema Popovčić, 2. razred, Ugostiteljsko-turistička škola Osijek, mentor Ivan Bujadinović
5. Mariana Rođak, 4. razred, Gimnazija dr. Ivana Kranjčeva Đurđevac, mentor Irena Tišljar

kategorija: literarni rad

1. Mia Milković, 3. razred, II. gimnazija Split, mentor Magdalena Mrčela
2. Paula Šalić, 3. razred, Zdravstvena i veterinarska škola dr. Andrije Štampara Vinkovci, mentor Gordana Medić
3. Phaidra De Becker, 1. razred, ŠPUR Rijeka, mentor Sandra Kovač
4. Ivana Brkić, 3. razred, Medicinska škola Osijek, mentor Marina Pilj Tomić
5. Simona Lukman, 4. razred, Srednja škola Čakovec, mentor Marina Trstenjak Petran
5. Paola Merkaš, 1. razred, Srednja škola Delnice, mentor Iva Kezele

Na školskoj razini laureati su:

fotografija:

1. Lana Štimac, 2. razred, Srednja škola Delnice, mentor Sanja Kaloper
2. Ivona Naletilić, 2. razred, Srednja škola Delnice, mentor Koraljka Renier Valinčić
3. Paola Merkaš, 1. razred, Srednja škola Delnice, mentor Sanja Kaloper

literarni rad:

1. Lana Štimac, 2. razred, Srednja škola Delnice, mentor Iva Kezele
2. Lucija Kovačić, 2. razred, Srednja škola Delnice, mentor Iva Kezele
3. Dominik Mihelčić, 3. razred, Srednja škola Delnice, mentor Jasminka Lisac

Nagrađene i sve pristigle radove moguće je vidjeti na stranici projekta.

Sretno i do sljedeće godine čuvajmo prirodu!

« Svibanj 2024 »

Srednja škola Delnice / Lujzinska cesta 42, HR-51300 Delnice / www.ss-delnice.skole.hr / ured@ss-delnice.skole.hr