VIRTUALNI SAJAM VJEŽBENIČKIH TVRTKI

Autor: Slađana Srkoč, 15. 4. 2021.

Učenici 3.e razreda Srednje škole Delnice sudjeluju na ovogodišnjem sajmu vježbeničkih tvrtki. Ove godine zbog problema koje je uzrokovao koronavirus, sajam se održava virtualno preko platforme eTwinning, odnosno Twinspace. Na natjecanju sudjeluju škole iz cijele Hrvatske, ukupno njih 40, te smo jako sretni što upravo mi predstavljamo našu školu među najboljima u tom području.
Kako bi sudjelovali na natjecanju učenici su trebali izraditi letak, katalog, internetsku stranicu, video te vizit-karte. Svaki učenik bio je zadužen za određeni segment projekta. U projektu sudjeluju uz profesoricu, mentoricu Sanju Kaloper, učenice Leona Despot, Laura Šimunović i Patricija Urbanc koje su zadužene za nazočnost na virtualnim sastancima vježbeničkih tvrtki te organizaciju i provedbu aktivnosti vezanih uz vježbeničku tvrtku. Uz njih na sajmu osim mentora mora biti ocjenjivač koji je kod nas ravnateljica Slađana Srkoč. Projektu je pomogao i učenik Dario Bokulić koji je izradio video.

Naša vježbenička tvrtka naziva se Eight travel d.o.o.
Zašto ime Eight travel?
Naziv naše vježbeničke tvrtke odabrali smo brainstormingom, a ima i simboličko značenje. U našem razredu se nalazi osam učenika i to smo htjeli uvrstiti u naziv. Vježbenička tvrtka nalazi se u zelenom srcu Hrvatske, u Gradu Delnice. Bavi se organizacijom turističkih putovanja i uslugama turoperatora na području Gorskog kotara.

Promotivni video vježbeničke tvrtke možete pogledati na:

« Svibanj 2024 »

Srednja škola Delnice / Lujzinska cesta 42, HR-51300 Delnice / www.ss-delnice.skole.hr / ured@ss-delnice.skole.hr